טיפול אישי ועזרה ביתית 

חברת "מסר סיעוד ורווחה", מספקת שירותי טיפול בית לאלפי קשישים וחולים. השירות לזכאי גמלת סיעוד מביטוח לאומי ניתן חינם, למי שהגיע לגיל הפרישה והוא גר בבית, וזקוק לעזרת אדם אחר בביצוע פעולות היום-יום (להתלבש, להתרחץ, לאכול, להתהלך בבית וכיו"ב), או שהוא זקוק להשגחה בבית למען בטיחותו.

 

עובדת מקצועית של החברה (עובדת סוציאלית או אחות מוסמכת) מתאמת פגישה עם הקשיש ומשפחתו זמן קצר לאחר קבלת הפנייה. הפגישה מתקיימת בהתאם לבחירת הלקוח -- בביתו, בבית אחד מילדיו או בבית החולים כאשר הקשיש מאושפז. עובדת החברה נותנת ייעוץ מקצועי למשפחה, ומנחה אותה כיצד להתארגן אם תהיה החמרה במצבו הבריאותי של הקשיש/החולה. בנוסף על כך, היא נותנת מידע אודות מגוון השירותים בקהילה וזכויות הקשיש/חולה. במידת הצורך, במקביל להגשת הבקשה לגמלת הסיעוד, נוכל לספק לקשיש באופן מידי טיפול "טרום סיעוד" על חשבון החברה, עד קבלת תשובה מהרשויות. אם לא יימצא זכאי, הוא לא יחויב בגין שעות "טרום סיעוד".

חשוב שתדעו-- אחריותנו לא מסתיימת בהשמת המטפל/ת. עובדים מקצועיים של חברת "מסר סיעוד" עורכים ביקורי בית בקרב לקוחותינו לפחות אחת לחודשיים או בהתאם לצורך, כדי לוודא את מידת שביעות הרצון של המטופל מהשירות ואת התאמת תוכנית העבודה לצורכי הלקוח.חברת "מסר סיעוד ורווחה" עובדת  על פי תקן ISO 9001. תקן בינלאומי בתחום מתן שירותים.

Company Slogan

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form.

שלח

תודה רבה!

המייל נשלח בהצלחה.

שם:

* This field is required.

טלפון:

* This field is required.

דוא"ל:

* This field is required.

תוכן ההודעה:

* This field is required.

צור קשר